Můj čas na kafíčko

Bohdalová: Aréna nebude, ale...

Nestorka českých hereček dostane k devadesátinám film!

Narozeniny Jiřiny Bohdalové (89) vždy byly velkou událostí. Ty poslední překazil koronavirus, ale vitální herečka všechny ujišťovala, že to příští rok o svých devadesátinách patřičně roztočí, různí manažeři oznamovali mejdan století v O2 aréně ve Vysočanech. Jenomže Jiřina to neroztočí.

Nevyzpytatelný koronavirus proměnil megaoslavu v krajně nejistý podnik, který sice mohl vydělat miliony, ale v případě další karantény, o níž nikdo neví, zda přijde, nebo nepřijde, hrozil finančním průšvihem.

A tak se bude oslava mimořádného jubilea konat patrně v Hudebním divadle Karlín, které místo dvaceti tisíc diváků pojme „pouze“ cca 1000 hostů, ale Jiřina si prý na své oslavě i zazpívá. Podrobnosti ještě promýšlí s přítelem, slovenským miliardářem Lubomírem Fockem (65).

Nejvíc se ale vytáhl režisér Zdeněk Zelenka (65), který kamarádce daruje roli v nové komedii, kde bude s dvěma dalšími herci – seniory vyšetřovat vraždu.

Mělo by jít o herecké bardy Viktora Preisse (73) a Františka Němce (76), kteří se budou plést policii do práce. Zbývá počkat, jak velká bude o pouhých tisíc lístků rvačka a na kolik nakonec přijdou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden