Můj čas na kafíčko

Bohdalová byla opět v ohrožení života!

Je to jen několik týdnů, co se Jiřina Bohdalová (92) svěřila s tím, že prodělala plicní embolii.

Tehdy na tom skutečně byla velmi špatně a její nejbližší netušili, jak to s ní dopadne. Naštěstí se ale z nejhoršího dostala a doufala, že v dalších měsících svého života si užije zejména klidu.

Místo toho však byla součástí hrůzného okamžiku, který se udál v čekárně u lékaře. Tam jí totiž neznámý člověk vyhrožoval smrtí! Zážitek, který by sama jistě nepřála ani svému největšímu nepříteli, legendární herečku nepochybně těžce zasáhl.

Dcera a herečka Simona Stašová (68).

Šok, který rozhodně nečekala

Během návštěvy u lékaře se totiž setkala v čekárně se zřejmě psychicky narušeným člověkem. Ten dokonce ještě pod oblečením skrýval neznámý předmět a to samozřejmě lidem v čekárně na klidu nepřidalo.

Právě Bohdalová byla pod největším tlakem, neboť na ni neznámý muž začal řvát, že ji zabije a že za vše může ona, protože ji nesnáší, a teď na to všichni doplatí.

Nevypadalo to dobře

Podle jednoho z návštěvníků zdravotnického zařízení šlo herečce o život, neboť se nikdy neví, co se může stát, pokud se podobná situace zvrtne. Podle svědka z čekárny se v ní nacházelo celkem asi deset lidí a většina z nich získala dojem, že nebezpečný muž skrývá pod oblečením zbraň, kterou brzy použije.

Na Bohdalové prý bylo vidět, že ji celý okamžik šokoval, opatrně odstoupila ode dveří a bylo na ní vidět, že je vyděšená. Na místo naštěstí včas dorazila zásahová jednotka a celý incident se obešel bez zranění.

I tak je ale jasné, že si podobný zážitek bude pamatovat ještě hodně dlouho. Naštěstí ale měla v poslední době i důvody k radosti.

Stále se má na co těšit

Nedávno totiž oženila svého vnuka Vojtěcha (28), který je synem její dcery Simony Stašové (68). Bohdalová měla ze svatby velkou radost a určitě ji to naplnilo pozitivní energií. Moc by si také přála, aby Vojta společně se svou manželkou založili rodinu.

„Pravnoučete bych se dočkala ráda. Hlavně jim ale přeju, aby jim to vydrželo,“ dodala šťastná herečka, kterou Vojtěch a jeho paní často doprovázejí do společnosti. Evidentně si tak skvěle rozumí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden