Boj o úspěch už dávno vzdala?

Patřila k nejúspěšnějším a nejkrásnějším českým herečkám. Dnes ale VILMA CIBULKOVÁ (58) téměř nevychází z domu. Proč?

Nedokáže stárnout s grácií. To o ní už léta údajně prohlašují její kolegové. Když ještě neměla tolik vrásek a postavu měla jako lusk, ráda se objevovala na večírcích i před kamerou.

Od jisté doby se ale Vilma Cibuková (58) před veřejností schovává. Nemůže za to jenom stárnutí, ale zřejmě také fakt, že nenachází práci tak snadno jako dříve.

Její sláva už je asi definitivně pryč.

Každý rok si sice zahraje alespoň v jednom či dvou filmech, ale to jí prý všechny její náklady na živobytí nepokryje. I v seriálu si občas zahraje, ale rozhodně ne v nijak velké roli.

A přitom byla dříve tolik žádaná. Dokonce se neváhala před kamerou svléknout ani v pozdějším věku, což režiséři u hereček velmi oceňují.

Dnes jí to ale není příliš platné. Role, které by chtěla, jí tvůrci dávat odmítají, a role babiček a stárnoucích matek podle všeho nechce.

Dcera Šimona jí připravila hodně krušných chvil.

Nekomunikuje s okolím

Touží po tom, aby ji lidé vnímali tak jako kdysi. Jako sexy dračici, ze které jsou muži nervózní a ženy kvůli ní pukají závistí. Osud pro ni však připravil zcela něco jiného.

Po létech vzestupů a pádů, kdy s ní zamávaly nejenom nepodařené vztahy, alkohol, ale i pokus o sebevraždu, u ní nastalo období naprosté stagnace. Herečka se měla v posledním roce uzavřít do sebe a odmítat komunikovat se svým okolím.

To jediné, po čem ještě v životě touží, je spravit vztah se svou dcerou Šimonou Rychtaříkovou (28), kterou kdysi vyhodila z domu kvůli alkoholu a drogám.

Dlouhá léta ji dcera nenáviděla, pak se usmířily. Ale ani dnes nejsou jejich vztahy podle všeho příliš vřelé. Šimona už má svůj život a matce dodnes vyčítá, že se o ni nepostarala, když potřebovala.

reklama

Komentáře

reklama