Můj kousek štěstí

Bojí se citů ke svému expartnerovi?

Pokud je jen půl pravdy na nevěrách Matonohy, má mu Lucie co oplácet...

Rozehrála nebezpečnou hru? Pokud by v ní pokračovala, může ji stát manželství! Je v podezření, že oživila své city k otci prvního dítěte...

S hercem Tomášem Matonohou (52) tvoří harmonický pár. I když možná jen naoko. Herečka ze seriálu Co ste hasiči zřejmě není zcela srovnaná se ztrátou bývalého partnera. S Filipem Blažkem (50), hercem ze seriálu Jedna rodina, prožili v mládí bouřlivý románek, ze kterého mají syna Luciána (27).

I když se rozešli už před lety a herec si vzal kosmetičku a manikérku Jolanu (43), mají k sobě mít s Lucií Benešovou (49) pořád velmi blízko. Prý dokonce tak blízko, že herečka dělá vše proto, aby nikdo nepojal podezření, že by snad mezi nimi mohl být něco víc. „Vycházíme spolu dobře,“ přiznává odměřeně.

Na druhou stranu se povídá, že syn na tom s tátou moc dobře není. Naopak u mámy je často, má s ní skvělý vztah. Kolují přitom zvěsti, že Benešová se příliš nepřetrhne, aby vztahy syna a svého bývalého partnera rovnala, a najdou se i lidé, kteří ji za to odsuzují.

Pravda ale vůbec nemusí být v tom, že by snad herečka byla nepřející, nebo se chtěla bývalému milenci za něco mstít. Někteří známí prý na Benešové pozorují, že k Blažkovi chová tak silné city, že se zkrátka bojí, co by s ní udělalo, kdyby ho ve svém životě potkávala častěji.

Klidně by to mohlo znamenat konec jejího manželství s Matonohou. A ten podle některých informací už něco tuší a v manželství má panovat nepříjemné dusno.

Herečka utíká na svou chalupu nebo na zahraniční dovolené, na kterých manžel zpravidla chybí. Dvojice podle všeho už delší dobu balancuje na hraně rozvodu, a pokud blondýnka stále něco cítí k bývalému partnerovi, mohou se ještě dít věci!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden