Moje šťastná hvězda

Bojí se, co o ní lidé řeknou

Přednedávnem se definitivně rozvedla s Tomášem Plekancem (37) a je tak konečně volná. Lucie Vondráčková (40) ale stále tvrdí, že se u ní nic nezměnilo.

Už není sama, ale nechce vyjít s pravdou ven

Její hlavní aktivitou jsou synové a práce. Na nic jiného údajně nemá mít ani myšlenky. Je to ale pravda? Sice už několikrát podotkla, že kvůli rozpadu rodiny nemá na muže ani pomyšlení, realita ale možná bude trochu jiná.

Co si budeme povídat, Lucie je pořád krásná žena a nabídek na vztah má jistě víc než dost. Že by žádné z nich nepodlehla? Co když zpěvačka už dávno nějakého milence má, jen se bojí všechno přiznat veřejnosti.

Celou tu dobu vystupovala jako ta zhrzená, od které utekl manžel a nechal ji se dvěma malými dětmi. A po tom se jistě musí jen těžko přiznávat, že znovu pustila lásku do svého života.

Kdo je ten pan Tajemný?

Za ty dva roky byla Lucka spojována už s mnoha muži. Jeden z nich ale nedávno promluvil a z jeho slov bylo patrné, že mu Vondráčková rozhodně není lhostejná.

Jde o hokejistu Marka Peksu (30), ten přiznal, že se mu líbí a velice si rozumějí. Proč ale Lucka nejde s pravdou ven? Nikdo by ji přece neodsuzoval.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden