Moje sladké tajemství

Bojí se dalšího zklamání

Dává mu snad najevo, že s ním do budoucna nepočítá?

V létě tohoto roku vše nasvědčovalo tomu, že herečka Vanda Hybnerová (50) nadobro opustila svého mladšího partnera Jakuba Chouru (37). Teď se ale ukázalo, že za tím stojí jen to, že Vandu stále trápí zlomené srdce z bývalého manželství se Sašou Rašilovem (46).

Bojí se pustit si někoho nového k srdci, aby opět neranil její city. Kdy konečně Hybnerová přemůže svůj strach z mužů? Její chování by mohlo navíc zapříčinit, že se na ni její přítel časem vykašle a ona tak doopravdy zůstane sama.

Stará láska nerezaví

Zatím si ale očividně vystačí s tím, že kdykoli zapíská, její přítel se hned objeví. Spekuluje se nad tím, jestli se herečka rozešla s Jakubem pouze na nějakou dobu, nebo se s ním prostě jen nechtěla ukazovat na veřejnosti.

Hybnerová stále sdílí domácnost s jednou z dcer.

Patrně si Vanda jen potřebovala od Choury na nějakou chvíli odpočinout, protože nedávno si spolu zase vyrazili do společnosti. Hybnerová působí jako velmi silná žena, která si dokáže vše sama zařídit a obstarat.

Je na ní ale vidět, že je také křehká bytost, která potřebuje náklonnost svého partnera. Není divu, protože se pravděpodobně stále nedokázala vyrovnat s tím, že si její exmanžel založil novou rodinu. Hybnerová se sice svěřila, že si vztahu s Jakubem nesmírně váží, přece jen si ale stále udržuje určitý odstup.

Rašilov je už šťastný s novou rodinou.

Přitom s ním randí zhruba čtyři roky. Čeho se tedy Vanda bojí? Prý už si vše, co rodinný život obnáší, zažila, a nechce se pouštět do dalších závazků. Hybnerová navíc sdělila, že se svým přítelem nesdílí společné bydlení.

Stále žijí odděleně

Zatím jí vyhovuje, že žije pod jednou střechou s dcerou Antonií (20). Evidentně má ale Vanda Jakuba ráda, tak proč neuvažují nad tím, aby svůj vztah posunuli někam dál? Brání tomu sdílená domácnost s Antonií, nebo už si nechce způsobit další bolestné trápení v případě rozchodu? Jak dlouho ale bude mít Choura trpělivost? Přece jenom mu nemůže být příjemné, že za svojí drahou polovičku zavítá jen tehdy, když mu to ona povolí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden