Moje šťastná hvězda

Bojí se dalšího zklamání?

Vypadalo to na dokonalý vztah. VANDA HYBNEROVÁ (54) už ale asi s JAKUBEM CHOUROU (42) není. Prý jí utekl za mladší. Další chlap, který ji opustil kvůli jiné ženě. Lidé ji litují a tvrdí, že si to nezaslouží.


Do svého soukromí dá nahlédnout jen zřídka. Přesto se zdá, že hvězda seriálu Ulice Vanda Hybnerová (54) přišla o svou lásku. Pohledný rallye závodník Jakub Choura (42) prý odešel za jinou ženou, která má být zhruba o dvacet let mladší než Hybnerová.


A jedním důvodů, proč jí dal košem, je podle všeho i to, že si přál mít vlastní děti. Asi neviděl jiné řešení. Nakonec, i dcery herečky, Antonie (26) a Josefína (29), jsou už obě dávno dospělé, takže si žádné velké vychovávání a „tvarování“ užít nemohl.


Byl z ní hotový


Hybnerová na chlapy prostě nemá štěstí. I její manželství se Sašou Rašilovem (51) ztroskotalo na tom, že si herec po dvaceti letech našel mladší ženu. Už tenkrát se hovořilo o tom, že ji podváděl ještě v době, kdy byli manželé.


Se Sašou Rašilovem.

Ani jeden to ale nikdy nepotvrdil. A herečka o něm vždycky mluvila hezky. Když se začala po rozvodu objevovat na veřejnosti po boku urostlého fešáka, vypadalo to, že on je z ní úplně u vytržení, což jí asi vyhovovalo.

Na druhou stranu, od začátku jejich vztahu všichni říkali, že jednoho dne nastane moment, kdy ji mladíček opustí, protože bude chtít založit rodinu.

Nikoho nechce?

Nějakou dobu spolu měli být ještě ze setrvačnosti, než se vztah definitivně rozpadl. Je otázka, co bude s Hybnerovou dál. Údajně na tom není zrovna nejlépe a představa, že by si k sobě měla pustit chlapa, ji má dost děsit. Tomu by se asi nikdo nemohl divit po všech těch nepříjemných zkušenostech.

Přesto její fanoušci i kolegové věří, že na lásku nezanevře. Neustále se kolem ní točí celá řada mužů, kteří by o ni měli zájem. Sama ale přiznává, že je většinou jen odhání. Samozřejmě, musejí se zacelit rány, pak ale jistě bude ještě čas najít si partnera, který ji zase udělá šťastnou!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden