Bojí se o své rodiče

Ničí ji, že nemůže být s nejbližšími.

Přestože herečka Simona Stašová (65), k jejímž nezapomenutelným rolím patří například ta ve filmu Pelíšky, je už v babičkovském věku, stále má oba dva rodiče, se kterými si je opravdu blízká.

O to větší smutek v současnosti prožívá, když se s nimi nemůže vídat. „S mámou jsme ještě nepřestřihly pupeční sňůru,“ říká nešťastně.

I s maminkou je v kontaktu po telefonu.

Stále může být dítětem

I když její milovaný tatínek Břetislav Staš (92) žije od Simony co by kamenem dohodil, jediný kontakt, který spolu mají, je ten po telefonu. Staš totiž bydlí v pečovatelském domě, kde jsou z důvodu bezpečí klientů návštěvy přísně zakázány.

S tatínkem se vidět nemůže a to ji psychicky ničí.

Možná ještě hůř je na tom její maminka, herečka Jiřina Bohdalová (89), která zůstala doslova uvězněna o samotě ve vlastním bytě. Jediné, co Simonu trochu uklidňuje, je to, že maminka má aspoň trochu rozptýlení v tom, že si minulý rok pořídila štěňátko trpasličího jezevčíka jménem Růženka.

A tak má Bohdalová, která byla zvyklá celý život o někoho pečovat, malého tvorečka, který je na ní závislý. Stašová přesto doslova počítá dny do doby, kdy bude moci svoje milované rodiče znovu obejmout.

reklama
reklama

Komentáře