Bojí se, že jí manžel brzy uteče?

Pohledná moderátorka Eva Perkausová už myslí na nejhorší, a to si Ivana Hecka vzala teprve v lednu. Má snad k tomu nějaký vážný důvod?

Je to jen pár měsíců, co se krásná moderátorka EVA PERKAUSOVÁ (28) vdala. Nyní už se ovšem obává, že její štěstí brzy skončí. Co stojí za jejími obavami?

Kdo by to byl řekl, že už pár týdnů po svatbě bude mluvit moderátorka televizního zpravodajství Eva Perkausová (28) o strachu z budoucnosti. Nechala se slyšet, že se teď zrovna cítí dobře, ale právě to ji zneklidňuje.

Proč se tolik bojí neúspěchu?

„Říkám si, že doufám, že nenastane i taková ta horší doba,“ prozradila Perkausová. Bojí se snad, že láskyplný vztah s podnikatelem Ivanem Heckem (39) zanedlouho skončí?

Měl v době, kdy ji poznal, jinou ženu?

Faktem je, že v době, kdy spolu začínali, vypluly na povrch o Heckovi velmi zajímavé informace. Na několika konkurenčních bulvárních internetových stránkách se objevily spekulace, že

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden