Moje šťastná hvězda

Bojí se, že ji manžel opustí?

S příchodem čtyřicítky prý o sobě začala velmi vážně pochybovat! Má k tomu snad důvod?

JITKA JEŽKOVÁ (43) působí velmi sebevědomě, jsou ale prý dny, kdy se jen těžko smiřuje s přibývajícími roky. Vnímá to stejně i její manžel MILAN (56)?


Své nesporné půvaby předvádí posledních několik týdnů Jitka Ježková (43) v novém seriálu Chlap, který vysílá televize Nova.


Navzdory tomu, že už před více než třemi lety překročila čtyřicítku, dokáže stále mužům zamotat hlavu, a to nejen svou téměř dokonalou figurou nebo dívčí tváří, ale také svým hlasem, o němž kdysi řekl herec Boris Rösner (†55), že žádný v showbyznysu není víc sexy než ten její.


Přesto o sobě herečka prý čím dál víc pochybuje. Připadá si pro svého manžela Milana (56), s nímž je už přes dvacet let, málo atraktivní? Nebo jí snad dokonce on sám naznačil, aby se sebou začala něco dělat? 


S manželem jsou spolu už přes dvacet let.

Zdědila dobré geny 

V době, kdy slavila své osmatřicáté narozeniny, ještě tvrdila, že věk jako takový ji vlastně vůbec nezajímá. Už tehdy ale neváhala odrazit kompliment, jak dobře vypadá, slovy, že ji novináři ještě neviděli nenamalovanou, poránu nebo když třeba zatahuje břicho.

Na druhou stranu alespoň připustila, že má štěstí na dobré geny, protože maminka i babička byly vždycky v dobré kondici. „Klidně bych teď zastavila čas a vypadala takhle do smrti. Vůbec by mi to nevadilo,“ svěřila se před lety, v době, kdy se sama sobě líbila snad nejvíc za celý svůj dosavadní život.

Zub času ale zastavit bohužel ještě neumíme, měří všem stejně, tedy i Jitce Ježkové. Ta si vždycky myslela, že bude umět stárnout s grácií a noblesou, nyní si ale čím dál častěji všímá, že jí to vůbec nejde.

Tu si postěžuje, že přibrala, ačkoli na jejím těle snad není ani gram tuku navíc, nebo jen tak mimoděk prohodí, kolik práce s ní budou vizážistky mít. Nedělá to však proto, aby jí to ostatní vyvraceli, ale proto, že se tak skutečně cítí.  

Přestala se mu líbit?

Asi každá žena se dostane v životě do fáze, kdy zapochybuje o tom, jestli je pro svého muže po letech ještě stále atraktivní. Je to ale případ i Jitky Ježkové? Možná se tolik hlídá a sleduje právě kvůli tomu.

Maminka jí říkala, že do padesáti let je to ještě dobré, pak ale najednou přijde na to, že se na ni už muži dívají jinak. „Bojím se, protože se ráda líbím,“ svěřila Ježková.

Zatím se však příliš strachovat nemusí, pro manžela je totiž stále tou nejkrásnější ženou na světě. Možná by nebylo od věci, kdyby veškeré pochybosti raději hodila za hlavu, takhle totiž škodí jen sama sobě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden