Moje šťastná hvězda

Bojí se Eva Perkausová, že jí manžel uteče?

Sotva se vrátila na Primu, už mluví o odchodu. EVA PERKAUSOVÁ (29) chce minimálně ještě jedno další dítě, možná dokonce dvě. Mluví se o tom, že jde z její strany o vypočítavý tah, jak si udržet manžela.


Na konci listopadu loňského roku porodila syna Kiliana. Eva Perkausová (29) na sobě okamžitě začala pracovat, aby se mohla vrátit do práce. Z Primy vyštípala kolegyni Gabrielu Laškovou (33).


Ta dostala vyhazov, aby v rámci moderování zpráv uvolnila místo vedle Petra Suchoně (38). Podobná škatulata se ale mohou brzy opakovat. Moderátorka se totiž nechala slyšet, že chce ještě minimálně jedno dítě, a to pokud možno brzy.


Chce jistotu?


Má k tomu zřejmě hned dva důvody. Zaprvé její manžel, podnikatel Ivan Hecko (40), je z pěti dětí. A pak je tu ryze praktický důvod. V zákulisí českého showbyznysu se povídá, že Perkausová je velmi chytré děvče, pokud jde partnery a jejich majetek. Podle některých jejích kolegů si chce Hecka dalšími dětmi pojistit, aby od ní neutekl.


Stačí mu Perkausová, nebo už pokukuje po jiných?

Dobře ví, co chce

A když už by se tak stalo, musel by alespoň platit tučné alimenty. Navíc se říká, že byznysmen pokukuje po jiných ženách, a to i přesto, že má doma jednu z nejkrásnějších žen českého showbyznysu.

Perkausová si tohle všechno zřejmě umí moc dobře spočítat. Zároveň ale musí „našlapovat“ velmi opatrně. Už proto, že na Primě jí vyšli maximálně vstříc. Kdyby jim teď oznámila, že jde zase na mateřskou, další návrat už by zřejmě tak snadný nebyl. A samozřejmě také nesmí „vyděsit“ Hecka.

Umí v tom chodit

Pohledná blondýnka však v tomto ohledu není žádný začátečník. Moc dobře ví, jak to skoulet tak, aby si chlap ničeho nevšiml. Svého času dokázala sbalit například fotbalistu Václava Kadlece (30) či režiséra Adriana Stojkova (52).

Bývalého milence Antonína Charouze (68) například podváděla s jiným podnikatelem, Karlem Kubou (48). Hecko by se tak měl mít na pozoru. Brzy by se totiž mohl dostat někam, odkud už není návratu bez toho, aby ho to nestálo pořádný balík.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden