Moje sladké tajemství

Bojí se, že ji podrazí další chlap?

Moje sladké tajemství

Na muže moc kliku neměla. Srdce jí lámali nevěrami i nespolehlivostí.

Plánovali svatbu, a najednou se rozešli. Teď už jsou dva roky opět spolu, dokonce ve společné domácnosti. Svorně tvrdí, že krizi překonali a posílila jejich vztah, ale o svatbě ani slovo. Co za tím vězí? Dočká se půvabná moderátorka zpráv a Snídaně s Novou Kristina Kloubková (45) manželství s tanečníkem Václavem Kunešem (47)?

Možná se zalekla Kristina. Není divu – po jejích trampotách s muži. Kteří na duši půvabné moderátorky nechali největší šrámy?

První manžel na rok zmizel

První životní láskou tehdy ještě tanečnice Kristiny byl zpěvák Alan Bastien (50). Seznámili se v divadle, Kristina prý tehdy byla zamilovanější než Bastien, který rád flirtoval s jinými dívkami, i když na Kristinu žárlil.

Jejich manželství vydrželo pouhé dva roky, prý se odcizili, protože spolu netrávili čas. Nadále udržovali kamarádský vztah, až najednou přestal Alan komunikovat, což Kristinu vystrašilo. Když se po roce ozval, velmi se jí

Zbývá vám 61% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden