Bojí se, že jí uteče za mladší?

Hubne dobrovolně, nebo jí starost i o osud manželství nedovolí jíst?

Skoro dvacet let si herečka Lenka Vlasáková (48) nepřipouštěla věkový rozdíl mezi ní a manželem Janem Dolanským (42). Teď to ale vypadá, že začala panikařit.

Je to možná nespravedlivé, ale zatímco herec Jan Dolanský (42), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná, vypadá dlouhé roky v podstatě stejně, na jeho manželce herečce Lence Vlasákové (48je věk přeci jen už trochu znát.

Samozřejmě za to mlže i fakt, že Lenka nikdy moc neholdovala líčení. Ale možná si právě v poslední době začíná uvědomovat, že by se propast mezi nimi mohla zvětšovat a snad má i strach, že by se Dolanský mohl zakoukat do nějaké mladší kolegyně.

Je tohle důvodem proč se Lenka začala doslova ztrácet před očima? Trápí jí obavy z toho, že by ji mohl opustit natolik, že stresem hubne? A nebo je to naopak záměr a ona se snaží dietou zastavit zub času?

Ať už je to jakkoliv, její okolí si o ni začíná dělat starosti, protože z krásné ženy, jejíž postavu po čtyřech porodech jí záviděly i o generace mladší dívky se pomalu stává jen stín. Jan ji přitom měl vždycky rád přesně takovou, jaká byla.

reklama
reklama

Komentáře