Bojí se, že jí uteče za mladší?

Hubne dobrovolně, nebo jí starost i o osud manželství nedovolí jíst?

Skoro dvacet let si herečka Lenka Vlasáková (48) nepřipouštěla věkový rozdíl mezi ní a manželem Janem Dolanským (42). Teď to ale vypadá, že začala panikařit.

Je to možná nespravedlivé, ale zatímco herec Jan Dolanský (42), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná, vypadá dlouhé roky v podstatě stejně, na jeho manželce herečce Lence Vlasákové (48je věk přeci jen už trochu znát.

Samozřejmě za to mlže i fakt, že Lenka nikdy moc neholdovala líčení. Ale možná si právě v poslední době začíná uvědomovat, že by se propast mezi nimi mohla zvětšovat a snad má i strach, že by se Dolanský mohl zakoukat do nějaké mladší kolegyně.

Je tohle důvodem proč se Lenka začala doslova ztrácet před očima? Trápí jí obavy z toho, že by ji mohl opustit natolik, že stresem hubne? A nebo je to naopak záměr a ona se snaží dietou zastavit zub času?

Ať už je to jakkoliv, její okolí si o ni začíná dělat starosti, protože z krásné ženy, jejíž postavu po čtyřech porodech jí záviděly i o generace mladší dívky se pomalu stává jen stín. Jan ji přitom měl vždycky rád přesně takovou, jaká byla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden