Moje sladké tajemství
Bojí se, že jí uteče za mladší?
Hubne dobrovolně, nebo jí starost i o osud manželství nedovolí jíst?
Bojí se, že jí uteče za mladší?

Skoro dvacet let si herečka Lenka Vlasáková (48) nepřipouštěla věkový rozdíl mezi ní a manželem Janem Dolanským (42). Teď to ale vypadá, že začala panikařit.

 

Je to možná nespravedlivé, ale zatímco herec Jan Dolanský (42), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná, vypadá dlouhé roky v podstatě stejně, na jeho manželce herečce Lence Vlasákové (48je věk přeci jen už trochu znát.

 

Samozřejmě za to mlže i fakt, že Lenka nikdy moc neholdovala líčení. Ale možná si právě v poslední době začíná uvědomovat, že by se propast mezi nimi mohla zvětšovat a snad má i strach, že by se Dolanský mohl zakoukat do nějaké mladší kolegyně.

Je tohle důvodem proč se Lenka začala doslova ztrácet před očima? Trápí jí obavy z toho, že by ji mohl opustit natolik, že stresem hubne? A nebo je to naopak záměr a ona se snaží dietou zastavit zub času?

Ať už je to jakkoliv, její okolí si o ni začíná dělat starosti, protože z krásné ženy, jejíž postavu po čtyřech porodech jí záviděly i o generace mladší dívky se pomalu stává jen stín. Jan ji přitom měl vždycky rád přesně takovou, jaká byla.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz