Moje šťastná hvězda

Bojí se, že ztratí práci?

Sympatická blondýnka je díky svému životnímu stylu vzorem pro mnoho žen. Moderátorka Lucie Borhyová (42) totiž během karantény nepřibrala ani gram.

Nemá nutkání se přejídat ani mlsat sladkosti, ba naopak, snaží se denně cvičit a běhat. Všude se chlubila tím, jak ji to baví a jak si při sportu krásně odpočine a vyčistí hlavu.

Před pár dny ale vyšlo najevo, že to není tak úplně pravda. Lucie totiž vypustila do světa, že nebýt její práce v televizi, asi by cvičení i zdravou stravu nechala být.

Musí být velmi opatrná

Zprávařská hvězda má v televizi spoustu kostýmků, které musí postupně střídat. Borhyová přiznala, že jsou pořádně upnuté, a kdyby přibrala i jeden jediný gram, nejspíš by to bylo znát. Narvat se do šatů by jí potom mohlo dělat problém.

S jídlem musí být tedy opatrná. V práci si zřejmě nechce dělat žádné problémy, snaží se být vždycky bezchybná a profesionální. „Vím, že když mám problém dopnout šaty, je to zdvižený velký varovný prst. Kdybych do práce nechodila a byla bych doma, asi bych povolila a neřešila bych to,“ pronesla moderátorka.

Partner se jí směje?

Sportuje tedy především proto, aby si práci udržela. Jejímu partnerovi Michalu Smečkovi (32) se to ale celé zdá trochu směšné. Doma Borhyovou v jednom kuse pokouší nějakými sladkostmi a nezdravým jídlem, ale ona má zkrátka tak silnou vůli, až ho to někdy samotného překvapuje.

Byl by rád, kdyby si s partnerkou mohl čas od času objednat pizzu a sledovat filmy, ale to se mu po boku Lucie asi nesplní. Nezačala to ale přece jen trochu přehánět?

Čemu dá přednost?

Občas to Michalovi musí lézt na nervy. Lucie má ale svou práci na prvním místě, protože nejspíš tuší, že někde jinde by se jen tak neuchytila. On by byl ale radši, kdyby byla sama sebou a neřešila tolik svůj finanční příjem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden