Moje šťastná hvězda

Bojí se, že zůstane sám?

Slovenský charismatický herec byl dlouhá léta považován za ideální rodinný typ. A možná právě proto ho tolik žen zbožňuje. Hvězda seriálu Slunečná se ale nikdy netajil tím, že má velkou náklonnost k opačnému pohlaví.

A zřejmě to byl také důvod, proč se s ním manželka, právnička Nataša, po tolika letech rozvedla. Těžko říct, zda jí byl Maroš Kramár (61) nevěrný, možná na tom ale něco bude. Krátce poté, co oznámil rozchod s manželkou, svěřil také to, že je znovu zamilovaný.

Hned si našel náhradu?

Tentokrát do jeho spárů padla Ina Oravcová, která je jeho manažerkou. Na tom by možná nebylo nic divného, vídali se denně, evidentně přeskočila nějaká ta jiskra, tak proč ne.

Teď je jenom otázka, zda si spolu náhodou nezačali ještě v průběhu jeho manželství. Maroš ale moc dobře věděl, o co všechno by rozvodem mohl přijít, protože s manželkou neměli předmanželskou smlouvu.

Navíc žena je advokátka a mohla by ho oškubat úplně o všechno. A to měla možná taky v plánu. Žádost o rozvod podala už v roce 2017, tenkrát ji ale herec dokázal usmířit sladkými řečmi a dramatický rozchod se tak nekonal.

Možná tím ale chtěl jenom nahnat tolik potřebný čas, aby ženu přesvědčil o tom, že bude nejlepší se na společném a férovém rozdělení majetku dohodnout. A vyšlo mu to. O dva roky později se konal rozvod a nikdo z nich nebyl škodný.

Láska, nebo vychytralý plán?

Pak už mu pochopitelně nic nebránilo v tom, aby se pochlubil i novou přítelkyní. Ačkoliv se herec netají tím, jak moc je zamilovaný, možná bude všechno úplně jinak.

Kramár byl tolik let zvyklý, že o něho bylo každodenně postaráno, a našel si ženu, která pro něj oddaně udělá cokoliv. Dlouhá léta pro něj Ina zařizovala všechno, co se jeho kariéry týče.

A možná díky tomu se zdála být i jako vhodná adeptka do vztahu. Už několikrát je totiž fotografové načapali při společných nákupech. A ten, kdo všechno zařizoval a tahal, byla právě ona!

Má ji snad jen jako hospodyni, která obstará všechno, co si usmyslí? I to je dost možné, Maroš už není nejmladší a sil mu ubývá. Třeba se bojí, že nakonec zůstane sám a nebude se o něj mít kdo starat.

Jeho děti už jsou poměrně velké a nebude to trvat dlouho a brzy začnou žít své vlastní životy. Oravcová ještě ale možná vůbec netuší, jak se věci ve skutečnosti mají.

Bude ji to pořád bavit?

Je ale také dost pravděpodobné, že i jí nakonec dojde trpělivost jako jeho bývalé manželce. Co by na to ale Maroš řekl? Vypadá to totiž, že herec vůbec neumí být sám. Možná cítí, že už na to všechno zkrátka nestačí, jen se bojí někomu své tajemství svěřit. Nebo si zkrátka chce jenom dokázat, že na to ještě má.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden