Bojí se, že zůstane sama

Na první pohled vypadá TEREZA ČERNOCHOVÁ (38) jako silná ženská, kterou jen tak něco nerozhodí. Ve skutečnosti je ale prý velmi křehká. Co jí v životě nejvíc trápí?


Soukromý život Terezy Černochové (38) připomíná v mnoha ohledech jízdu na horské dráze. Jednou je nahoře, pak zase dole. Co se týče milostného života, tam je to prý možná ještě divočejší.


Zpěvačka, která vypadla ve StarDance v osmém kole, tedy těsně před branami finále, tvrdí, že se z ní pomalu stává cynik. Je totiž sama už prý dlouho, hodně dlouho a bojí se, jestli je ještě vůbec schopná s někým žít. 


Na ulici ji přepadl pláč


Neplánované těhotenství udělalo před lety zpěvačce čáru přes rozpočet, svou dceru Lauru (7) ale bezmezně miluje a rozhodně nelituje, že jí tak nečekaně vrhla do života. Smutné na tom všem je, že holčička dlouho vyrůstala bez táty, který o ni údajně neměl zájem.


Ostatně to trápilo o její svobodnou mámu. „Bylo období, kdy jsem šla ulici s kočárem, viděla jsem pár, který se držel za ruce nebo si dali pusu, a mně vytryskly slzy,“ přiznala těžké chvíle samoty Černochová. Vzápětí si ale prý vyčítala, že se takhle rouhá, přitom má krásné zdravé dítě a partner může přece jednoho dne přijít.


Jenže roky plynuly a žádný se neobjevil. Psychika zpěvačky se prý dostala do bodu, kdy byla takřka zlomená. Tehdy si připadala úplně vyprahlá a říkala si prý, jestli je opravdu tak hnusná, že o ni nikdo nestojí. Její sebevědomí klesalo s každým dnem níž a níž.


Tatínek zpěvačce samozřejmě stále chybí.

Obrátila se na psychiatra 

Nebylo to ale prý zdaleka poprvé, kdy na tom byla psychicky zle. V živé paměti má ještě období, kdy s ní zamával odchod milovaného táty Karla Černocha (†64), který zemřel v roce 2007. Tehdy se toho sešlo nějak moc dohromady.

„Určitě se do toho promítl i nějaký nepovedený vztah,“ přiznala zpěvačka, která prý možná působí suverénně, ale uvnitř je maličká dušička. Většinou drží všechno trápení v sobě, možná až moc, a tak jednoho dne prý skončila Na Homolce u paní psychiatričky Skopové. A to jí pomohlo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden