Bojuje o svého manžela s mladšími ženami?

Ještě donedávna měli velmi harmonický vztah, který jim každý jen záviděl, ale už je to nejspíš jinak. Prožívá herečka právě teď nejtěžší životní chvíle?

Letos oslaví desáté výročí a vypadá to, že jim ke štěstí nic neschází. JITKA ČVANČAROVÁ (43) a její manžel PETR ČADEK (42) mají dvě krásné děti, dostatek práce a jeden druhého. Ale stačí to?

Už deset let působí jako šťastný pár, který životem proplouvá lehce jako pírko. Nyní to vypadá, že poslední rok je to jen divadlo pro veřejnost. Jitka Čvančarová (43) si už několikrát v životě sáhla na dno, ale vždycky to ustála, protože kolem sebe měla spoustu přátel.

A když konečně potkala toho pravého, myslela si, že už bude život jenom krásnější. Teď to však vypadá, že jí štěstí není přáno. Přijde o to nejcennější, co v životě má, čímž je úplná rodina? S manželem, tanečníkem Petrem Čadkem (42) si prý přestávají rozumět a nikdo neví, proč.

Neumí se na sebe zlobit dlouho

Kdysi herečka přiznala, že její vztah s Čadkem byl od počátku velmi emotivní, kdykoli se hádali, řekli si velmi nepěkné věci.  A hádali se podle všeho často. Nikdy se však na sebe nedokázali

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře