Bolestný rozvod na obzoru?

TEREZA BRODSKÁ (52) je už pětadvacet let vdaná za fotografa HERBERTA SLAVÍKA (58). V poslední době má být ale jejich vztah na pokraji zhroucení. Co se děje?

Se svým současným manželem se seznámila díky focení. Herečka ze seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) stání před objektivem nikdy neměla v lásce, ale když narazila na fotografa Herberta Slavíka (58), najednou jí pózování přestalo vadit.

Hned do noty si ale nepadli, nakonec se ale do sebe přece jenom zamilovali a jsou spolu už čtvrt století. Narodil se jim syn Samuel (25), který už sice před časem vyletěl z hnízda, i tak ale bylo u nich doma stále vše dokonalé.

Musí řešit trable v ráji?

Ovšem evidentně jen na první pohled. Mohli by nyní spolu trávit mraky času, avšak údajně tomu tak není. Skoro to vypadá, že najednou nemohou najít společnou řeč.

Kvůli koronavirové krizi mají teď umělci o práci nouzi. Herbert je v posledních měsících jako fotograf dost prodělečný, protože nemá moc projektů.

Většinu času proto údajně tráví doma. Tereza naštěstí hraje v seriálu Slunečná a díky tomu má alespoň nějaký jistý příjem. Nenatáčí ale každý den, a tak jsou s manželem často doma společně.

Avšak místo toho, aby si to užívali, si spíš údajně začínají lézt na nervy. Nikdy spolu tolik času netrávili, vždycky měl každý své projektya sešli se až večer u večeře.

Někdy ani to ne. Teď když jsou jeden druhému na očích čtyřiadvacet hodin denně, jim nejspíš došlo, jak moc jsou rozdílní.

V práci si odpočine

Kvůli svým povahovým rozdílům se mají také velmi často dostávat do konfliktů. Tereza by si třeba ráda něco podnikla. Herbert má ale raději trávit čas na gauči a do ničeho se mu nejspíš moc nechce.

Brodská má útočiště alespoň díky Slunečné. Vždy když má natáčení, nemůže se dočkat, až uvidí své kolegy, kteří jsou plní energie, stejně, jako ona. A aby toho
nebylo málo, má být herečka stále v kontaktu se svou bývalou láskou.

Stará láska nerezaví

Před lety vyšlo najevo, že Herbert není Tereziným prvním manželem. Brodská se totiž poprvé vdávala už ve svých jednadvaceti letech a o ruku ji tehdy požádal sympaťák se španělskými kořeny, režisér Jordi Niubó (56).

Manželství jim tehdy vydrželo jen čtyři roky, ale dodnes mají být ve velmi blízkém kontaktu. Dokonce spolupracují na různých projektech a tím pádem se musejí často vídat, nebo si alespoň často telefonovat. Mohla by v Brodské vzplanout láska k exmanželovi?

Měl by být na pozoru?

Herbert svou manželku miluje, ale možná si jí začal být až příliš jistý. Tereze nejspíš začalo chybět to, když se o ni muž snaží, a tak evidentně lehce propadla
tomu, kdo o ni jeví zájem, tedy svému bývalému.

Ten jí má lichotit v jednom kuse a herečce to je, asi jako každé ženě, velmi příjemné. Zbortí se jí kvůli tomu manželství, které si budovala dlouhá léta?

To asi zůstane otázkou do té doby, dokud si Herbert s Terezou o jejich problémech otevřeně nepromluví.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden