Můj kousek štěstí

Bonnie & Clyde zase řádili

Václav Noid Bárta momentálně věnuje veškerý čas přípravě na turné, které zahajuje se svou kapelou 20. dubna 2017 a během února i března vystřídá na své domovské scéně Hudebního divadla Karlín hned několik rolí.

Objeví se v několika reprízách Carmen, The Addams Family a v březnu opět v Bonnie & Clyde, kde hraje hlavní roli spolu s Markétou Procházkovou, kterou můžete znát z druhé série Tvoje tvář má známý hlas nebo seriálu Gympl.

I přes dost nabité programy si oba našli chvilku a společně vyrazili na otevření nové prodejny v OC Nový Smíchov a představení jarní kolekce obuvnické značky CCC. „Nejsem vyloženě nakupovací typ, ale rád se dobře oblékám.

Vždy ocením, když mám po ruce svou ženu, která mi pokaždé skvěle poradí,“ říká Václav Noid Bárta o své manželce Gabriele. Doslova v sedmém nebi byla zpěvačka Markéta Procházková, která si po dlouhé době udělala čas na pořádné nákupy.

„V březnu mají premiéru hned dva muzikály, ve kterých hraji. Právě probíhají poslední zkoušky Času růží v karlínském divadle a současně i Rockyho v Kongresovém centru, takže jsem vlastně pořád v divadle.

Právě jsem na cestě na zkoušku, ale podařilo se mi ulovit hned několik párů bot. Už se nemůžu dočkat na jaro, až si je budu moci vzít ven,“ rozplývá se Markéta Procházková. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden