Borhyová zlomila hůl nad nepoučitelným Hrdličkou!

Dosáhla svého, když moderátora vyhodili?

Dnes si dost možná krásná moderátorka LUCIE BORHYOVÁ (38) vyčítá, že se s nevybouřeným sporťákem MICHALEM HRDLIČKOU (27) dala kdy dohromady. Měla být jeho výpověď pomstou za zlomené srdce a veřejnou ostudu? A opravdu přiměla vedení, aby se nepohodlného mladíka zbavilo?

Na úplném začátku, kdy se Borhyové, tváři hlavních televizních zpráv, připletl mladý moderátor Michal Hrdlička do cesty, nejevila o něho zájem. „Znali jsme se z práce už asi čtyři roky, potkávali jsme se na chodbách,“ svěřila se Borhyová s tím, že Hrdlička ji za tu dobu několikrát zval na kávu, ale ona dlouho odmítala. Nakonec ji přece jen o téměř deset let mladší kolega přesvědčil a ona, opuštěná a z nevydařených vztahů zklamaná, podlehla. Dnes toho nejspíš lituje, protože lekci, kterou jí rozmařilý sporťák uštědřil, nepochybně vůbec nečekala. Lucie je ale inteligentní zkušená žena, která má významné společenské postavení. Není proto sebemenších pochyb, že kdyby opravdu hodně chtěla, mohla se postarat o to, aby Hrdlička z televizní obrazovky zmizel. Byla to ale opravdu její práce? Dala vedení nůž na krk buď ona, nebo nevybouřený mladík z bohaté rodiny?

Hrdličkovo chování je naprosto neomluvitelné!

Veřejná potupa

Dívat se den co den na někoho, kdo vám zlomil srdce, a potkávat ho pravidelně v práci, to musí být něco nepřestavitelně těžkého. Když jste ještě navíc veřejně známou osobností a soukromí je věc, o které si můžete nechat jen zdát. Přestože to byla právě Lucie, kdo byl před celým národem zostuzen a na kom byly zpočátku viditelné známky zoufalství, vyšla z celé té nepříjemné situace nakonec jako vítěz. Zůstala sice sama s dvěma dětmi a musí se pořádně ohánět, aby všechno zvládla, ale prestižní místo v televizi má jisté, a kdyby chtěla, na každém prstu může mít třeba deset chlapů. Zato Hrdlička totálně vyhořel. V době, kdy moderátorku sprostě opustil a nechal ji s malými dětmi samotnou, byl veřejným nepřítelem číslo jedna. Tehdy se pod ním jeho teplé mís- tečko ve zprávách zatřáslo zřejmě poprvé. Diváci ho neměli rádi a jeho obraz v médiích nebyl právě nejlepší. Tehdy mladý moderátor začal na sociální síti šetřit svými fotografiemi z posilovny a na čas je nahradil snímky s dcerou a dojemnými vzkazy. Vedení na něj asi tlačilo, že pokud na něho diváci nezmění názor, poletí. Jak se ale nakonec ukázalo, bylo to jen odkládání nevyhnutelného.

Když moderátorku a jejich dcerku opustil, stal se nepřítelem číslo jedna.

Druhá šance

Podle našich informací měl Hrdlička hned několik nezanedbatelných průšvihů, které na Nově už nehodlali tolerovat. A to i přesto, že nám náš zdroj prozradil, že se za svého bývalého partnera měla Borhyová neustále přimlouvat. „Lucka už nad ním také zlomila hůl, pochopila, že je prostě nenapravitelný. Ale na druhou stranu si uvědomovala, že je to přece jenom otec jejího dítěte,“ vysvětloval zdroj z Novy s tím, že mu pomáhala hlavně proto, aby v televizi zůstal. Byla to pro něho totiž skvělá příležitost, dobrá a prestižní práce. „Ona ho dobře zná a bojí se, že když teď přišel o práci, už se nikde jinde jen tak nechytí a jeho život se změní v jeden nekonečný mejdan,“ pokračuje a dodává, že díky práci ve zprávách se prý alespoň trochu musel hlídat. Teď si ale bude dělat, co chce. „To ji nejvíc děsí. Lucka nechce, aby se Linduška za svého otce musela jednou stydět,“ zakončil své svědectví. To je prý jediný důvod, proč se za rozmařilého mladíka neustále přimlouvala a prosila pro něj o druhé šance. Jenže nakonec i ona sama pochopila, že všechny její snahy byly zbytečné.

Takovými snímky jeden čas zahlcoval sociální sítě.

Byl si moc jistý

Už od pohledu je Michal sebejistý muž. Jeho pro mnohé atraktivní vzhled, donedávna prestižní místo v televizi a nemalý příjem mu sebevědomí jistě zvedly až do závratných výšin. Navíc se mu povedlo nevídané, „ulovil“ překrásnou a úspěšnou ženu, o které sní nejeden divák. Není proto divu, že o sobě, minimálně co se práce týče, nepochyboval. O to větší pro něj byl šok, když se dozvěděl, že vedení Novy přetekl pohár trpělivosti a že s ním už nepočítá. „Žil v domnění, že se mu něco takového nemůže stát. Byl si až moc jistej,“ uvedl zdroj s tím, že teď na něho prvně v životě došlo.

Moderátorka patří mezi nejpopulárnější osobnosti u nás. Obdiv jí vyjadřují jak starší dámy a pánové, tak i mladé pokolení. Hoši na snímku si setkání s Lucii nemohli vynachválit.

Nemůže za to

S tím, jak vyplouvají na povrch další a další okolnosti výpovědi Hrdličky, ukazuje se, že Borhyová byla tím posledním, kdo by o jeho odchod usiloval. I přesto všechno, co jí provedl, neváhala se za něj postavit v dobré víře, že si bude jejího gesta vážit. Snad doufala, že si uvědomí, jakou chybu udělal, když ji i jejich téměř dvouletou dcerku opustil. Bohužel marně. Podle blízkého přítele Michala rodinný život není to, po čem by právě toužil. „Vždyť je sám ještě dítě. Podívejte, jak se chová,“ nechal se slyšet. Středobodem Michalova světa jsou prý hlavně bujaré večírky, na nichž protékají litry alkoholu, krásné ženy a nezávazné radovánky s nimi. Snad kdyby za sebou neměl bohaté rodiče, choval by se jinak. Musel by. Na druhou stranu události posledních týdnů nahrávají opět Lucii. Bývalý sporťák měl žádat o svěření dcerky do střídavé péče, ovšem po svém skandálním chování v Karlových Varech, kde se zpil pod obraz, a skutečnosti, že je momentálně zřejmě bez stálé práce, soud jeho žádosti vyhoví asi jen sotva.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden