Bouřlivá válka ještě neskončila

I když tvrdila, že mají dobré vztahy, neustále se do něj pouští.

Pořád není klid! Ani po rozvodu a majetkovém vyrovnání nepřestává Agáta Hanychová (37) pálit ostrými výroky na účet svého exmanžela Jakuba Prachaře (38). Má to ale ještě zapotřebí?

Už víc než rok uplynul od rozvodu Agáty Hanychové (37) a Jakuba Prachaře (38). Láska jako z románů se rozplynula jako pára nad hrncem a zůstaly po ní jen hořké vzpomínky, okořeněné slovními přestřelkami. Poté, co skončilo i majetkové vyrovnání, se mohlo zdát, že nyní bude klid.

Je kvůli němu bez peněz

Avšak tučná částka, již musela Hanychová exmanželovi vyplatit, aby jí zůstal jejich společný dům, byla spíše jen vodou na její slovní mlýn. „Mám prázdný účet, nemáme rodinnou chalupu v Orlických horách, ale mám barák a dvě děti,“ nechala se slyšet s tím, že kvůli vyplacení vysoké částky musela její rodina prodat i milovanou chalupu v krásné přírodě.

Agátin hlavní příjem plyne často ze spolupráce s nejrůznějšími firmami, jimž dělá reklamu na internetu, kde ji

Zbývá vám 63% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden