Brade, vrať se! Nezvládám to!

Nasazovala mu pořád psí hlavu, teď je bez něho v domácnosti bezradná.

Ačkoli to byla právě Angelina Jolie (45), kdo požádal před čtyřmi lety o rozvod s Bradem Pittem (57), zdá se, že to bez něj vůbec nezvládá.

Po jeho boku se střídají krásné ženy jako na běžícím pásu, herečka však zůstává sama a trápí se. Ještě nedávno Angelina sebejistě tvrdila, že rozvod byl správným rozhodnutím už kvůli jejich šesti dětem, které potřebovaly klid a jistoty.

„Rozešla jsem se s Bradem Pittem pro dobro a pohodu celé své rodiny a našich šesti dětí. Bylo to správné rozhodnutí. I nadále se nyní zaměřuji hlavně na to, aby se naše dcery a synové ze všeho, čím prošli, plně zotavili,“ prohlásila Angelina Jolie v rozhovoru pro indické vydání magazínu Vogue a naznačila tak, že děti v posledních letech společného života s Bradem Pittem psychicky strádaly.

Když se ale herečka ukázala naposledy na veřejnosti, fanoušci se zhrozili! Jolie na tom není po psychické stránce dobře, což se podepsalo i na její vizáži. Z někdejšího sex symbolu je vychrtlá hromádka neštěstí. Podle přátel se nemůže vyrovnat s rozvodem a chtěla by muže zpět.

„Vždy jí se vším pomáhal,“ uvedl blízký kamarád. Údajně teď sahá po alkoholu. Dají se opět dohromady?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden