Brade, vrať se! Nezvládám to!

Nasazovala mu pořád psí hlavu, teď je bez něho v domácnosti bezradná.

Ačkoli to byla právě Angelina Jolie (45), kdo požádal před čtyřmi lety o rozvod s Bradem Pittem (57), zdá se, že to bez něj vůbec nezvládá.

Po jeho boku se střídají krásné ženy jako na běžícím pásu, herečka však zůstává sama a trápí se. Ještě nedávno Angelina sebejistě tvrdila, že rozvod byl správným rozhodnutím už kvůli jejich šesti dětem, které potřebovaly klid a jistoty.

„Rozešla jsem se s Bradem Pittem pro dobro a pohodu celé své rodiny a našich šesti dětí. Bylo to správné rozhodnutí. I nadále se nyní zaměřuji hlavně na to, aby se naše dcery a synové ze všeho, čím prošli, plně zotavili,“ prohlásila Angelina Jolie v rozhovoru pro indické vydání magazínu Vogue a naznačila tak, že děti v posledních letech společného života s Bradem Pittem psychicky strádaly.

Když se ale herečka ukázala naposledy na veřejnosti, fanoušci se zhrozili! Jolie na tom není po psychické stránce dobře, což se podepsalo i na její vizáži. Z někdejšího sex symbolu je vychrtlá hromádka neštěstí. Podle přátel se nemůže vyrovnat s rozvodem a chtěla by muže zpět.

„Vždy jí se vším pomáhal,“ uvedl blízký kamarád. Údajně teď sahá po alkoholu. Dají se opět dohromady?

reklama
reklama

Komentáře