Březinová má dlouhé vlasy a tetování! Změna kvůli chlapovi?

V rebelce a známé české zpěvačce Marcele Březinové (56) aby se čert vyznal. Čas od času se objeví zpráva, že vášnivá cestovatelka objevila svojí životní lásku a že ji konečně někdo dělá šťastnou.

Vzápětí začne ale Marcela mlžit, že jejími největšími láskami jsou jenom její dvě dospělé děti, syn Honza (24) a dcera Vanda (22) a v neposlední řadě také muzika. Jak to tedy skutečně má? Nenašla si nějakého utajovaného muže k občasných hrátkám na svých cestách? Například snědí a okatí muži v Maroku, kde loni strávila úžasnou poznávací dovolenou, ji nenechávají vůbec chladnou. „Jsou vážně moc pěkní a k tomu ten jejich temperament,“ rozplývala se nad místními hezouny Marcela.

Stále se vypořádává se smrtí

Její milostný život se zhroutil ve chvíli, kdy její manžel, známý skladatel a režisér Zdeněk Švarc (+57) spáchal před šesti lety sebevraždu. Do teď se navíc pořádně neobjasnilo, co za jeho náhlým rozhodnutím stálo. Záhadná smrt jejího partnera není ale jedinou ránou, se kterou se musela oblíbená bluesová zpěvačka vypořádat. V pouhých jedna dvaceti letech totiž přišla o svou maminku, která také spáchala sebevraždu. Možná proto se pohledná česká zpěvačka snaží co možná nejvíce užívat života, cestovat a zkoušet i to, co ostatní kolegyně a kamarádky v jejím věku nenapadne ani v těch nejdivočejších snech!

Mění se od hlavy k patě

Dlouhé vlasy, postava jedna báseň a do toho tělo samé tetování! Tím se teď Marcela může pyšnit. Husté blonďaté lokny jí už sahají po ramena, která zase pro změnu zakrývá jedna pestrobarevná kérka vedle druhé obsahující i jména jejích dvou dospělých dětí. Nikdy ale nešlo o promyšlené zkrášlení těla. Zpěvačka na sebe naopak práskla, že se většinou rozhodla spontánně na poslední chvíli. A jak to má zpěvačka s linií? Jídlo prý prostě miluje. „Raději se dobře najím! A jestli mám nějaký špek? Tak na to kašlu,“ svěřila se. Celková změna jejího vzhledu tak přímo bije do očí! Může za to právě nějaký zpěvaččin nový objev, který je spíš na romantické víly než na drsné krátkovlasé rockerky?

reklama
reklama

Komentáře