Britney Spears mlátila manžela pánví a doma chodila opilá a nahá!

Vzala si za manžela muže, který zrovna čekal dítě se svojí přítelkyní!

Americká zpěvačka Britney Spears (38) se proslavila už ve svých sedmnácti letech. Na svém kontě má ale stejně písniček jako skandálů ze svého soukromého života.  

Malá Britney rozhodně nepatřila k dívkám, které se bojí kolektivu a zavírají se doma s panenkami. Už v raném dětství závodila v gymnastice, kde se jí dařilo pravidelně stát na stupních vítězů. A měla blízko i k pódiu, protože byla členkou taneční revue v městečku Kentwood, kde vyrůstala.

Právě tam jí místní kněz doporučil, aby se zúčastnila konkurzu do televizní show pro děti Mickeyho klubík. Tam se později opravdu dostala a potkala se tam i s dalšími budoucími hvězdami, ze kterých stojí za zmínku

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama