Britney Spears: Zajíček musí poslouchat

Má ho jen pro zábavu?

Popová princezna BRITNEY SPEARS (35) se rozhodla jít do nového vztahu se zcela jinou taktikou, než tomu bylo doposud. Bude jí to však něco platné?
Po dlouhé době Britney opět září štěstím. Důvodem není nic jiného než láska. Zpěvačka se s ní pochlubila nedávno na Instagramu. A tentokrát jde opravdu o fešáka, jak má být. Tanečníkovi SAMOVI ASGHARI je navíc teprve 23 let. Každou chvíli tráví v posilovně a je to pěkná hora svalů. Není divu, že na něm může popová princezna oči nechat. Britney na muže v minulosti neměla štěstí. Samotnou ji to motivuje, aby se držela v kondici. Začala pravidelně praktikovat jógu a dnes má i po dvou dětech zpět svou sexy postavu, kterou dříve tak ráda ukazovala ve videoklipech nebo na koncertních pódiích. Britney se po dlouhých letech různých eskapád a karambolů začíná opět dařit jak v kariéře, tak i v osobním životě. Vydrží to ale? Kvůli věkovému rozdílu se totiž zpěvačka oprávněně obává, že by o mladíka mohla přijít. Spears se ve světě showbyznysu pohybuje už od 17 let a ví, že je plný lákadel i pokušení. Nerada proto svého zajíčka bere do společnosti. To koneckonců potvrdila i před pár týdny, kdy měl Sam narozeniny.

Britney Spears

Teď chce být na koni ona 
Namísto honosné oslavy ho vzala na pořádně vyčerpávající pěší túru do hor, aby obdivovali krásy přírody. Popová star se pak pochlubila společnou fotkou z výletu na sociální síti. Alespoň po návratu domů dostal mladík od své Britney narozeninový dort se svým pravým jménem Hesam. Mladík tvrdil, že to byly jeho nejkrásnější narozeniny v životě, ale tomu nikdo příliš nevěří. Vloni totiž absolvoval podle svého bratra úplně jinou oslavu a ta byla mnohem bouřlivější, tak jak to má Sam rád. Zpěvačka už ale není žádné kůzle a na divoké večírky ji příliš neužije. Jak dlouho bude trvat, než se mezi nevybouřeným mladíkem a slavnou mámou dvou dětí začne projevovat dvanáctiletý věkový rozdíl? Jedno je jisté, Britney rozhodně nechce riskovat a raději si svého zajíčka zavírá doma. Možná konečně zjistila, že není od věci, aby se partner přizpůsoboval jí. Dříve se totiž ve vztazích zpěvačka maximálně podrobovala všem svým mužům. Její ložnicí sice prošla celá řada zpěváků, herců, manažerů, producentů i právníků, ale žádný doposud nebyl ten pravý. Kvůli tomu trpěla i velkými depresemi. Její špatný psychický stav vygradoval v roce 2008, kdy vrazila do kadeřnictví a oholila si hlavu.

Popisky:

A1:
A2:

reklama
reklama