Můj kousek štěstí

Brouk v hlavě kvůli milencům

Oscarový režisér, národní umělec či „božský Kája“. Ze zástupu nápadníků herečky Veroniky Žilkové (60)  se podlamují kolena. Není divu, že má její knihu manžel číst zakázáno! A zdalipak to dodržel?

Podělit se s národem o svá nejintimnější tajemství se rozhodla Veronika Žilková. Koncem minulého roku vydala autobiografickou knihu s názvem Dělte dvěma, a jak už samotný název napovídá, jedná se o hodně silnou nálož hereččiných vzpomínek, kterou si šokovaný čtenář mnohdy raději musí něčím „zředit“.

Doutníček a pořádného frťana při pročítání manželčiných memoárů pravděpodobně potřeboval i elegantní velvyslanec Martin Stropnický, jeho žena v knize totiž otevřela nejedno osobní téma, které se pochopitelně týká nejen jí samotné, ale i osob blízkých. Nemůžeme se tedy divit, že si přála, aby knížku nikdo z rodiny nečetl, ani manžel.

Žilkové se nedá upřít, že má za sebou vskutku pestrou životní minulost. Třikrát se vdávala, vychovala šest dětí, z nichž dvě byly osvojené a do toho už řadu let platí za jednu z našich nejobsazovanějších hereček. Co se jejího života týče, rozhodně je o čem vyprávět a Veronika se svůj příběh rozhodla popsat, jak se hezky česky říká: „Pěkně od podlahy“.

Čas na upřímnost?

„Je mi šedesát, kdy jindy by měl člověk být upřímný než teď,“ nechala se slyšet, když svou knihu křtila, tehdy jen málokdo tušil, že to s tou upřímností vezme tak doslova. Čtenářům se svěřila s těmi nejtajnějšími vzpomínkami, jako třeba s tím, že kdysi čekala miminko s Jiřím Menzelem (†82).

Významní nápadníci

Oscarový režisér ale nebyl jediným jejím slavným nápadníkem. Rozpovídala se o tom, jak se jí kdysi dvořil legendární Vlastimil Brodský (†81), anebo dokonce Mistr Karel Gott (†80). Ten se jí údajně snažil svést dokonce v době, kdy začínal randit se svou osudovou láskou Ivanou Gottovou (46), od Žilkové však prý tehdy dostal košem.

Jak by to asi tehdy dopadlo, kdyby Mistrovi podlehla? Byla by z ní poté paní Gottová, nebo by krásná Ivana i tak vyhrála?

To není konec!

Co na tuto pikantní vzpomínku paní Gottová asi říká? Věděla, jakou konkurenci v herečce měla? Vypadá to, že pro temperamentní blondýnu měli slabost samí významní muži. Štěstí jí nakonec přinesl Stropnický.

Asi ani netušil, v jak silné konkurenci obstál. Jeho žena by prý ráda napsala druhý a třetí díl knihy. Zda se výčet jejích slavných ctitelů s každým dalším dílem ještě rozšíří, se nechme překvapit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden