Bruce Willis a Demi Moore měli skvělý vztah bez skandálů, proto jejich rozchod šokoval!

Opustila kvůli němu přítele a pak to šlo rychle: za čtyři měsíce se vzali!

Zdálo se, že Bruce Willis (66) a Demi Moore (58) budou patřit k těm málo hollywoodským párům, které spolu mohou vydržet po celý život. Přestože se vyhnuli obvyklým skandálům, manželství jim nevydrželo.

Herečka Demi Moore (58) rozhodně neprožívala dětství jako v bavlnce. Jak její matka, tak i nevlastní otec to přeháněli s pitím alkoholu. Otčím navíc házel peníze do hracích automatů. Během svého dětství prožila Demi Geme Guynes, jak zní rodné hereččino jméno, neuvěřitelných čtyřicet stěhování!

Řešením byl útěk

To, že se Demi stane herečkou, by asi v dětství nikdo z jejich kamarádek netipoval. Demi nevypadala jako filmová hvězda a měla i problémy s očima, protože šilhala. Vzhledem k výše popsanému rodinnému „zázemí“ bylo jasné, že se Demi vydá co nejdříve do světa. Odešla v šestnácti letech, využila toho, že

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden