Brzbohatý se odmítá rozvést?

Nejistá pozice.

Copak svého partnera nebude mít nikdy jen pro sebe? Ondřej Brzobohatý (40) prý ještě definitivně neukončil své manželství s Taťánou Kuchařovou (35). A vypadá to, že právě on je tím, kdo celou záležitost protahuje.

Naschvály?

Dokonce se ozývají teorie, zda si rozvod s okouzlující blondýnkou nerozmyslel. To by mohly být pro jeho současnou partnerku, moderátorku Danielu Písařovicovou (44), špatné zprávy.

Přestože s Kuchařovou už Brzobohatý nežije více než rok, a oficiální rozvod už mají za sebou, ten církevní, který si vydupala modelka, se stále táhne. Anulovat takový sňatek totiž není legrace. Bývalí partneři musejí dokázat, že nedošlo k jeho naplnění.

S Kuchařovou působili jako dokonalý pár. V roce 2021 se rozešli, prý po vleklé partnerské krizi.

Podle všeho ale za protahování anulace manželství může i Brzobohatého laxnost. Zdroje od soudu totiž tvrdí, že si minimálně dvakrát nepřevzal obsílku s předvoláním k jednání. Otázkou je, proč by celý proces prodlužoval.

Možná, že hudebník chce jednoduše rozčílit svoji bývalou partnerku. Dvojice se nerozcházela v dobrém. Modelka svého exmanžela nazvala například „toxickým narcisem“, možná proto Brzobohatý teď dělá naschvály.

Není rozhodnutý?

Objevily se ale také spekulace, zda naopak nechce Kuchařovou zpátky. Modelka se netají tím, jak je nyní šťastná, celá září. Možná za to může i údajný tajemný partner, kterého má mít v New Yorku, a tak její exmanžel mohl začít žárlit.

S Ondřejem randí Daniela už více než rok. On ale zjevně stále nemá vyřešenou minulost.

Má tomu napovídat i to, že si s  Písařovicovou údajně procházejí první krizí. Stojí snad za tím muzikantova nerozhodnost, zda je dobrý nápad své manželství definitivně ukončit? Věřit tomu je dost složité právě proto, jak bouřlivě se bývalí manželé rozcházeli.

Okroužkovat!

Tak či tak Daniela nyní může být v dosti nejisté pozici. Uklidnit by ji snad mohl už jen zásnubní prsten. Do toho se ale prý Brzobohatému zatím rozhodně nechce. Což má jistou logiku.

První manželství s produkční Johanou Indrákovou (43) zkrachovalo po čtyřech letech. Po tomto rozvodu se dušoval, že už se znovu okroužkovat nenechá. A vida. Vzal si Kuchařovou a opět mu na stole přistály rozvodové papíry.

Je tak dost možné, že třetí svatbu už si nedokáže představit ani v nejhorším snu. Je ale otázka, jestli to sympatická moderátorka, která je dle všeho rodinný typ, dokáže akceptovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden