Brzobohatý prý navštěvuje Gregorovou po nocích

Se synem mají stejný zážitek

HANA GREGOROVÁ (69) se dodnes těžce vyrovnává s úmrtím RADKA BRZOBOHATÉHO (†79). Pořád ho hledá kolem sebe a je přesvědčená, že ji navštívil.

Životní partnerka legendárního herce se nijak netají tím, že věří na nadpřirozeno. Když Brzobohatý zemřel, sedávala a sledovala dění po bytě, jestli jí dá signál, že je tam s ní. „Pozorovala jsem, jestli se nehýbe záclona nebo plamen svíčky neplápolá nějak jinak,“ přiznává a dodává, že se nikdy nic takového nestalo. Až jednou v noci.

Cítila objetí

„Probudila jsem se, protože mě Radek držel v objetí. Ale jako fakt držel!,“ zdůrazňuje sílu zážitku, o který vlastně tolik stála. „Nebyl to nějaký duch. Opravdu jsem cítila, jak jsem sevřená,“ popisuje herečka s tím, že sice otevřela oči, ale ve tmě nic neviděla. Proto jen poslepu nahmatávala jeho ruku, aby ho také mohla obejmout. „A tam to najednou skončilo a už tam nebyl.“

Objal i Ondru

Silný zážitek si chtěla nechat pro sebe. Jenže pak ji překvapil syn ONDŘEJ (31). „Přišel za mnou a řekl, že mě s tím nechtěl otravovat, ale že se mu to stalo taky,“ prozrazuje synovo tajemství.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden