Brzy pochopila, že je hloupost mít v manželství srdce na dlani

Když se Josef Vinklář chlubil kolik si vydělal, vyměřili mu u soudu tučné alimenty, které pak musel platit.

Ivanka Devátá (85) odešla od svého manžela Josefa Vinkláře (†76) kvůli jeho nevěrám a flámování. Jen o několik let později mu ale dala druhou šanci, což se brzy ukázalo jako velká chyba.

Báječná herečka a spisovatelka Ivanka Devátá  (85) patří k těm několika málo lidem, kteří se dokáží s laskavým humorem podívat na vlastní životní karamboly a ještě z nich vytěžit něco pěkného.

Ochotným posluchačům ráda a ještě úsměvem často vypráví třeba o tom, proč si svého osudového muže Josefa Vinkláře (†76) vzala dvakrát, a jak to bylo krásné, když se jednoho dne zbláznila.

Okouzlil ji jeho smysl pro humor

Když se ti dva poprvé potkali, byla už Ivanka velká hvězda, zatímco Vinklář na tu svou opravdovou příležitost teprve čekal. A oba byli v té také době zadaní. Zatímco Ivanka byla vdaná za

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden