Buď se líbali, nebo mlátili. Nic mezi tím!

Když se Elizabeth Taylor (†79) zamilovala do Richarda Burtona (†58), byla už počtvrté vdaná a i on byl tehdy ženatý. Tehdy se zrodila velká láska, která byla v mnohém osudová i zničující.

Měli spolu natáčet úchvatný velkofilm Kleopatra, a když k tomu připočteme trochu té chemie, nemůžeme se divit, že Richard Burton (†58) byl tehdy tak okouzlen krásou Elizabeth Taylor (†79), že mu před kamerou došla slova.

Bylo mu jedno, že jsou oba zadaní

Ačkoli šuškanda hovořila i o tom, že Burton byl během natáčení v jednom kuse opilý, a tak prostě zapomínal text, my chceme věřit, že za to mohla spalující vášeň mezi ním a Elizabeth. Prý se do ní tak zbláznil, že mu

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden