Moje šťastná hvězda

Buď si mě vezmeš, nebo je konec!

Je to už dlouhých šest let, co před hvězdou seriálu Ulice Anetou Krejčíkovou (32) poklekl její partner Ondřej Rančák (39) a romantickým způsobem ji požádal o ruku.


Ona tehdy souhlasila, nicméně to ještě netušila, že se svatby jen tak nedočká. V poslední době se ale povídá, že už jí dochází trpělivost a několikrát měla partnerovi naznačit, že už by se ráda vdávala.


Kdy bude svatba?


A dokonce se kvůli tomu měli i pohádat. Povídá se, že Krejčíkovou trochu ubíjejí myšlenky, jestli to nebylo před lety od Rančáka jen jakési prázdné gesto a se svatbou vlastně nikdy nepočítal. Říká se totiž o něm, že si rád zaflirtuje s jinými ženami a dělá mu moc dobře, když je má kolem sebe.


A to se mu děje dnes a denně, jelikož je osobním trenérem v posilovně. V minulosti si měl dokonce během dovolené s Krejčíkovou psát s jinými ženami a měl jim i posílat intimní snímky.


Klidně se tak může stát, že mu dá brzy Krejčíková nůž na krk a řekne mu, že pokud si ji třeba do roka nevezme, tak se s ním rozejde a najde si někoho jiného. Už delší dobu se totiž říká, že jsou spolu jen kvůli dětem, postupem let spolu přivedli na svět syna Bena (4) a dceru Antonii (2).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden