Bude hledat tátu pro svoje děti?

Provdat se za tanečníka je vysoká laťka. Zejména pro ženu, která má nadváhu, to je časovaná bomba. Dříve, nebo později si takový muž najde vhodnější „taneční“ partnerku!

Když se v roce 2011 brali, byli pár jako z pohádky! Vzhled herečky Jitky Čvančarové a tanečníka Petra Čadka (41) se ale za necelých deset let změnil. Z Jitky je zasloužilá matka krev a mlíko.

Svým kyprým zjevem se stala chodící reklamou české kuchyně a o jojo efektu by mohla nejspíš napsat knihu. Její manžel nadváze dlouho odolával.

Až si lidé říkali, že za jeho pružnou postavou tanečníka bude nejspíš genetická výbava a možná je chuděra Čvančarová opravdu v zajetí svých dědičných tvarů. Jenže Petr se už

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden