Moje šťastná hvězda

Bude mít Borhyová třetí dítě s třetím mužem?

Moje šťastná hvězda

Je sympatický advokát pro Lucii Borhyovou konečně tím pravým? Zatím to vypadá, že ano, ale to se může změnit třeba v okamžiku, kdy potká nějakou mladší.

Už před časem přiznala LUCIE BORHYOVÁ (44), že by se ráda ještě alespoň jednou stala maminkou. A momentálně se spekuluje, že už je těhotná, ale přede všemi to tají. Co je na tom pravdy?

Momentálně se v životě moderátorky Lucie Borhyové (44) neřeší nic jiného. Spekulace o tom, že se snaží utajit, že je těhotná, v posledních týdnech nabírají na obrátkách a mnozí už to berou jako hotovou věc.

Opravdu hluboce po čtyřicítce zkusila štěstí s právníkem Michalem Smečkou (34) a věří, že právě s ním bude tvořit rodinu, o které vždy snila? Oblíbená moderátorka má za sebou dva neúspěšné vztahy, ze kterých vzešly její dvě děti. Svého syna porodila řeckému podnikateli Nikovi Papadakisovi (45).

Myslela si, že je to ten pravý

S ním se v minulosti seznámila v Řecku a tehdy to vypadalo, že skutečně našla ve svém životě konečně toho pravého. A dokonce ve chvíli, kdy

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden