Bude muset definitivně odejít?

Hvězda časopisu Můj čas na kafíčko JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (74) to měla v posledních letech se zdravím nahnuté. A ani dnes tomu není jinak.

Po zdravotní stránce si užila své. Herečka, kterou můžete vídat v seriálu Ulice, Jaroslava Obermaierová (74), je snad doslova magnet na úrazy.

Začalo to v listopadu roku 2017, kdy Jaroslava během podzimní procházky lesem nešikovně uklouzla a zlomila si kotník. Poté, co ji lékaři dopravili do nemocnice, si myslela, že se všechno vyřeší a bude zase moct skákat přes kaluže.

Nastal ale bohužel pravý opak. Herečka v nemocnici znovu upadla a naštípla si obratel. To by ji asi nenapadlo ani v tom nejděsivějším snu. Z nemocnice ji pustili až po dvou měsících, neobešla se ale bez invalidního vozíku. Potom začaly Jaroslavě silné bolesti zad a musela docházet na speciální injekce, které jí od bolesti ulevily.

Spadl jí na nohu strom

I tak se ale snažila co nejvíce docházet na natáčení seriálu Ulice. Když jí konečně začínalo být lépe, stala se další nešťastná nehoda. V roce 2019 si lebedila na své zahradě v houpací síti a

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře