Moje sladké tajemství

Bude partnera bavit dělat jí vrbu?

Rychle do toho praštila, protože s bývalým se svatby nedočkala?

Herečka Zuzana Vejvodová (42) se objevuje v novém seriálu Jedna rodina. Jeho hlavním tématem je střídavá péče o děti, se kterou má Vejvodová sama zkušenosti. S bývalým partnerem, hercem Pavlem Nečasem (57), má syna Jonáše (11). Jak spolu dnes vycházejí a vydrží herečce nový vztah?

Zuzana Vejvodová (42) se s Pavlem Nečasem (57) seznámila v divadle. Navzájem o sobě mluvili v superlativech a zdálo se, že spolu vydrží navěky.

Je už Vejvodová vdanou paní?

O to překvapivější byl fakt, že Nečas se v roce 2018 oženil. Ovšem nikoli se Zuzanou, nýbrž s režisérkou Arianou Rakovou. Ani Vejvodová však nezůstala na ocet. A jak to vypadá, nejspíš stihla vlézt také do chomoutu.

Pyšní na rozchod

Vejvodová se s Nečasem domluvila na střídavé péči o syna a je šťastná za to, že porozchodovou situaci zvládli s noblesou. Fungují na přátelské úrovni, herečka se dokonce s novou ženou svého bývalého partnera i kamarádí. Pro výchovu jejich syna je to značka ideál!

Vztah s hercem Pavlem Nečasem nevyšel.

Tajnůstkaří, asi ví proč

Zuzana si našla nového partnera a mluví o něm jako o svém muži. Je tak dost možné, že když se s Nečasem nedočkala veselky, v tomto případě na nic nečekala a je už vdanou paní! O koho se jedná, se jí daří zatím tutlat.

Víme ale, že se poznali, když herečka potřebovala opravit počítač. Vejvodová si pochvaluje, jak její muž stojí pevně nohama na zemi, protože se věnuje IT. Bude tedy asi o poznání klidnější povahy, než byl Nečas.

Vejvodová si na svém novém muži nejvíce cení toho, že si spolu hodně povídají. Když přijde v noci domů z divadla, často si chce promluvit o svých zážitcích a pocitech a srovnat si myšlenky. Na to chlapy většinou moc neužije, ale třeba je ten její výjimka!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden