Moje šťastná hvězda

Bude znovu maminkou?

V novém seriálu si TATIANA DYKOVÁ (43) zavzpomínala na to, jaké to bylo, když byla těhotná. Nechá se svou rolí inspirovat? Doma má Tatiana Dyková (43) tři kluky – Františka (16), Cyrila (13)Aloise (8), nikdy se však netajila tím, že by si přála v budoucnu ještě dceru.


Už před lety tvrdila, že téma dalšího dítěte nemá uzavřené. Roky ale plynou a jí se vzdouvá pod šaty bříško jenom na obrazovce v seriálu Špunti na cestě. Jakmile kamery zhasnou, vycpané břicho odkládá a vrací se domů ke svým chlapům v čele s manželem Vojtěchem Dykem (36). Byl právě tohle ten impulz, který ji popostrčí k důležitému rozhodnutí? 


Je nejvyšší čas


Její kluci jí navíc pomalu odrůstají. Nejstarší syn má už prý dokonce holku, svoji partu a doma se tak asi moc nezdržuje. Dykové navíc chybí doma další ženský element.  Čas se jí ale krátí.


S přibývajícími roky je šance na otěhotnění pochopitelně stále menší, na druhou stranu má kolem sebe herečka celou řadu kolegyň, kterým se podařilo po čtyřicítce nejen počít, ale hlavně porodit zdravé miminko. Nic tak ještě není ztraceno. Sama Tatiana dokonce přiznala, že loni hodně zvolnila, je tak dost možné, že se na další životní roli už pomalu připravuje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden