Budíte se uprostřed noci?

Něco vás pravidelně ruší a vytahuje ze spaní? Možná se vám tělo snaží předat poselství!

Stává se vám často, že se probouzíte každou noc ve stejnou dobu? Podle staré čínské medicíny znamená tento projev předčasného buzení to, že jsou před vámi ukryta tajemství vaší duše a těla, která si přejí být odhalena. Stará čínská medicína o tom ví své.

Tradiční čínská medicína si zakládá na tom, že každý problém souvisí s nějakým konkrétním orgánem v těle. Zdravé tělo je takové, v němž prochází harmonie skrz meridiány. To jsou kanály v lidském těle, kterými proudí energie.

Cirkulace této životodárné energie probíhá v pravidelném, 24hodinovém cyklu. Pravidelné předčasné probouzení může odrážet poruchy nejen ve vašem těle, ale i v tom, co zrovna prožíváte.

Budíte se mezi 21.00 a 23.00?

Pokud jdete spát brzy a pak je váš spánek přerušen touto hodinou, jste zahlcena stresem. Máte tendenci zabývat se minulostí a předvídat budoucí události, někdy nevědomě. Jste perfekcionistka a máte problém

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden