Moje sladké tajemství

Budou mít miminko. Kdo jim ho nepřeje?

Těší se na dítě. Štve je ale, že ze ZOO to někdo propálil bulváru.

Je to venku! Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) a šéfkuchař Přemysl Forejt (34) se těší na prvního společného potomka. Jenže radost jim kazí zprávy od lidí. A Eva to nesnáší vůbec dobře.

Oblíbený hvězdný pár Eva Burešová (28) a šéfkuchař Přemek Forejt (34) po týdnech mlžení konečně vyšel s pravdou ven a přiznal, že budou mít vytoužené miminko.

Těhotenství oznámila na sociální síti.

„Dvojčátka nečekáme, pohlaví nezveřejníme,“ napsala Eva na své sociální síti a zároveň popřela, že by radostnou novinu tajila v práci. Nejen jejich blízcí, ale i v seriálu ZOO už věděli dříve, že se rodina Evy a Přemka rozroste.

Jen si Burešová postěžovala, že právě odtud informace prosákly do bulváru a oba dva pak museli různě kličkovat, aby neprozradili něco dřív, než bude třeba.

Jsou spolu dva roky.

Jenže Burešová si postěžovala, že jí chodí nenávistné zprávy. „Poprosím vás některé o trochu úcty k tomuto stavu i k mé osobě,“ napsala Eva na sociální síť s tím, že je nyní víc citlivá.

To je pochopitelné, naštěstí má Burešová vedle sebe parťáka Přemka, který jí je naštěstí velkou oporou. Oběma budoucím rodičům gratulujeme!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden