Budou rozšiřovat rodinu?

Všechnu pozornost věnuje hvězda Slunečné své milované ženě, neboť nedávno od srdce řekl, že ji miluje. Řeč je o Lence Vlasákové (48)Janu Dolanském (43), kteří svou lásku nedávno potvrdili i před oltářem.


I přesto, že se jim daří jak finančně, tak i ve vztahu, prochází prý herečka divným obdobím. Říká se, že touží ještě po jednom dítěti. Proč ale, když mají doma čtyři potomky?


Její děti už jsou dost velké


Ještě před časem se měla svým blízkým přítelkyním svěřit, že po žádném dalším dítěti netouží. Uběhlo pár měsíců a vše se rázem změnilo. Za vším má stát nejen její věk, ale i to, že její potomci jí rostou před očima. Pozdní těhotenství není v dnešní době vůbec nic neobvyklého a na to herečka možná tak trochu sází. Co na to ale její manžel?


Brání se zuby nehty?


Dolanský s tím ale nejspíš má problém. Z našeho zdroje víme, že mu čtyři děti bohatě stačí. Teď už by chtěl mít podle všeho klid a věnovat se hlavně práci, aby svou rodinu zajistit. Vlasáková si ale očividně nedá pokoj, proto má údajně Jana neustále přemlouvat, protože ví, že jí Jan vše splní.

reklama

Komentáře