Moje šťastná hvězda

Budou se muset hodně uskromnit

Moje šťastná hvězda

Bohatší herecký pár byste u nás našli jen stěží. Herec PETR ŠTĚPÁNEK (72) s manželkou ZLATOU ADAMOVSKOU (61) však nyní musejí hledat novou obživu.

O tom, že seriál Ordinace v růžové zahradě bude na jaře po patnácti letech končit, už vědí snad všichni. Herci mají poslední natáčení naplánované na únor a pak si budou muset hledat nové kšefty.

Výjimkou nejsou ani hvězdy seriálu, manželé Petr Štěpánek (72) a Zlata Adamovská (61). Ordinace jim oběma měsíčně vynesla statisíce korun a byl to pochopitelně jejich hlavní projekt.

Jsou zvyklí na luxus

Oba mají sem tam i nějaké jiné kšefty, ale z ničeho jim necinkne tolik peněz jako právě z Ordinace. Jelikož měli manželé nadstandardní výdělky, užívali si i nadstandardního luxusu. Oba dva si libují v

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden