Budoucnost vám prozradí čáry z dlaně

Lidská dlaň je mapou, kde se ukazuje vaše minulost, přítomnost, ale i děje příštích let...

Umění číst z čar na rukou ovládali už staří Egypťané. Dlaně jsou spojeny s mozkem, a tak se čáry na dlani mění v průběhu života. Odráží se v nich vaše zdraví, vztahy a mohou vás varovat i před špatným rozhodnutím, kterému tak můžete předejít.

V dlani se nachází zakončení několika tisíc nervů, které jsou propojeny s mozkem, a tak se v nich odráží i vše, co prožíváte. Každá vaše dlaň prozradí trochu něco jiného. Všimněte si, jestli se křivky čar na vašich dlaních shodují.

Pokud ano, jste šťastně vyrovnaná bytost. Liší-li se vzhled vašich dlaní, pak býváte často nespokojená a čekáte na impulz, který vám pomůže vydat se na správnou cestu za hlasem svého srdce.

Čáry vás nasměrují

Dříve provozovaly řemeslo čtení z ruky neboli chiromantii především staré cikánky na pouti. Tenhle fenomén věštění je využíván i dnes. Nečekejte však, že

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden