Buduje si zadní vrátka, ale co na to jeho žena?

Úspěšný herec MARTIN DEJDAR (55) se proslavil jako Ozzák v českém sitcomu Comeback. Milují ho hlavně mladí diváci a především krásné divačky.

Už nějaký ten pátek je hvězdou krimiseriálu Specialisté. Herec Martin Dejdar (55) má kromě vydařené herecké kariéry také spokojený a celkem uspořádaný osobní život.

Už 26 let žije po boku manželky Daniely (49), se kterou má dvě děti, syna Matěje (20) a dceru Sáru (14). Nyní si Martin nejspíš uvědomil, že ho herectví, zvlášť v současné situaci, neuživí natolik, jak by si představoval. Udělal tedy razantní krok, kterým vyrazil dech celému okolí.

Snaží se být stále mlád

Bývalý účastník show Tvoje tvář má známý hlas si zřejmě proměny velice užíval. Důkazem je i fakt, že i mimo soutěž v proměnách pokračoval. Krátce po účinkování v již zmiňované soutěži si Dejdar nejspíš uvědomil, že už nevypadá tak, jak by si představoval.

Rozhodl se tedy, že navštíví plastického chirurga a nechá si odstranit problém, jenž ho trápil už delší dobu. Tím je přebytečná kůže na očních víčkách. Dalším důvodem prý je, že se chce samozřejmě i nadále líbit své manželce Daniele, která je bývalou modelkou.

S tímto razantním krokem přišla další změna. A to v oblékání. Martin Dejdar začal víc dbát na módu a svůj šatník si od samého základu obměnil. A udělal dobře! V dnešní době si už není nikdo jistý, co bude.

Otevřel si vlastní podnik

Ani Dejdar. To potvrdila situace, ve které se momentálně kvůli viru celé Česko nachází. Proto si oblíbený herec a komik otevřel rodinný bar na pražské Náplavce, ve kterém pracuje jeho syn s přítelkyní.

„Máme otevřeno odpoledne a večer a mě tady zastihnete spíš dopoledne, protože mě baví si posedět venku v křesle a koukat na Vltavu,“ prozradil Dejdar. Neboť je to bar přímo v centru Prahy, navštěvují ho většinou jen mladí lidé.

To Martinovi dělá očividně dobře a jejich přítomnost si náležitě užívá. To je také nejspíš ten důvod, proč se obléká a chová, jako by mu bylo dvacet. Líbí se to ale jeho manželce?

Krize kvůli podnikání?

Už před otevřením rodinného podniku se šířila informace, že se tento nápad jeho ženě asi nezdá. Ta zřejmě nechápe, že je potřeba mít, hlavně v dnešní nejisté době, otevřená zadní vrátka. Pár se měl dokonce i několikrát hádat.

Vadí Daniele to, že se její slavný muž stýká s mladšími lidmi? Není se čemu divit. Téměř denně je v obležení mladých a krásných dívek, které jsou na Martina až přehnaně milé. Povede to k manželské krizi?

Umí toho využít

Nedávno Martin uspořádal ve svém baru Comeback sraz, kam dorazily i jeho kolegové Kristýna Leichtová (34) a Tomáš Matonoha (49). „Tolik fanoušků jsem nečekal, díky,“ byl příjemně překvapený. Jeho žena může být vlastně ráda, jak moc jim podnik „šlape“.

reklama
reklama