Moje šťastná hvězda

Burešová zoufale touží po další práci?

Asi zase mění rozhodnutí.

Asi neprožívá snadné období. Eva Burešová (30) možná sama úplně neví, co chce. A podle všeho jí na pohodě nepřidává ani její partner.


Naordinovala si roční pauzu. Natočila poslední díly seriálu ZOO a pak bychom Evu Burešovou (30) teoreticky neměli v žádném televizním projektu vidět. Alespoň tak to vypadalo ještě nedávno. Jenomže se zdá, že sympatická brunetka zase mění plány.


Připustila totiž, že když přijde nabídka, která ji odrovná, tak na ni kývne a roční „dovolenou“ hodí za hlavu. Člověk se v ní už nevyzná. Vždyť to není tak dávno, co šla za vedením Primy, že chce okamžitě skončit, aby si to vzápětí rozmyslela. Takže je to tady zase?


Říká si o více peněz?

Začaly se už dokonce ozývat hlasy, že Burešová neustálou změnou svého postoje svým způsobem o práci prosí. Náš zdroj, který má k zákulisí českého showbyznysu velmi blízko, tvrdí, že herečka bez kamer vydržet nedokáže. Takže se prý snaží „vyšponovat“ svoji cenu.

Zkrátka dělá, že o natáčení nestojí, aby ji z různých projektů přemlouvali a ruku v ruce s tím také navyšovali možné honoráře. Pokud je to pravda, byla by to docela dobrá taktika, jak si vydělat pořádný balík. Objevily se také informace, že Burešová zjistila, že více volného času jí nevyhovuje.
1.jpg">

Partneři se moc nevídají?

Její partner Přemek Forejt (36) prý stejně není věčně doma, což jí na pohodě nepřidává. Bylo by to logické, svoji luxusní restauraci má v Olomouci, kam je z jejich hnízdečka ve Struhařově u Benešova kus cesty.

Může být tedy možné, že Burešová si uvědomila, že koloběh a zápřah v rámci natáčení jí vyhovují. Jen by asi bylo hloupé zase jen tak říct, že si všechno rozmyslela a chce se vrátit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden