Moje šťastná hvězda

Byl jsi mi nevěrný, tak já ti budu také!

Moje šťastná hvězda

Kolečko se má potají opět scházet s Nesvačilovou. A zdá se, že to Vignerová nenechala jen tak a začala si také užívat života.

Ještě nedávno to vypadalo na happy-end. Teď se ovšem zdá, že ANETA VIGNEROVÁ (35) a PETR KOLEČKO (39) mají šťastné manželství zřejmě jen naoko.

Snad žádný milostný vztah nebyl v poslední době tak zamotaný, jako je ten Petra Kolečka (39)Anety Vignerové (35). Není žádným tajemstvím, že scenárista odešel od modelky kvůli své milence Denise Nesvačilové (31).

Tím to ale neskončilo, protože nevěrný Kolečko přebíhal od jedné k druhé, čímž pobavil celý národ. Další šok pak přišel, když si Kolečko vzal Vignerovou za manželku. Mohlo by se tak zdát, že se tahle milostná peripetie konečně vyřešila. Teď to však vypadá, že se manželé krátce po svatbě

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden