Moje sladké tajemství

Byl Nvota nevěrný Kostkové, nebo jsou to jen pomluvy?

Jedna paní povídala... Znáte to. Ale co když nejde jen o výmysly?

Manželství hvězdy seriálu Jedna rodina Terezy Kostkové (47) a režiséra Jakuba Nvoty (47) působí navenek idylicky. V jejich spokojeném životě se měl přesto nedávno přehnat uragán.

Pár přehmatů má už za sebou

Oblíbená herečka to s muži neměla jednoduché. Její první manželství s Petrem Kracikem (65) skončilo rozvodem. Kostková o svém bývalém muži nikdy neřekla křivé slovo, ale jsou věci, které se neutají.

Tomáš Jeřábek ji v seriálu Jedna rodina podvedl a tvrdě narazil.

V případě Kracika se hovořilo o opakovaných nevěrách, díky nimž má režisér pověst proutníka. Druhé manželství s režisérem Jakubem Nvotou oproti tomu vždy působilo harmonicky. Kostková už si zkrátka zažila svoje a dobrého manžela si považovala.

Po boku manžela donedávna jen zářila.

Nedávno se k ní ale mělo donést, že ji Nvota podvedl s kolegyní z divadla. Co se doma u slavného páru poté odehrálo, můžeme jen odhadovat. Nvota nejspíše dostal nůž na krk a začal sekat dobrotu.

Podle jiných informací se ale jednalo jen o pomluvu, kterou měla nejspíš šířit některá z hereček, kterou Nvota jako režisér neobsadil do žádného ze svých projektů.

Důvěra s kontrolou

Ať už jde jen o klepy, které bohužel k českému showbyznysu patří, či je na celé historce i kousek pravdy, Kostková by si měla dát sakra pozor, s kým se Nvota v divadle, a hlavně mimo něj stýká.

Po dobrých režisérech, kteří umí sem tam přihodit nějakou tu práci, je velká poptávka. Své by o tom mohla vyprávět Aneta Vignerová (36), jejíž muž Petr Kolečko (40) se spustil s herečkou Denisou Nesvačilovou (32).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden