Moje šťastná hvězda

Byla až příliš nešťastná

Moje šťastná hvězda

Podle jména ji nejspíš nikdo nezná, ale když se řekne paní Homolková, všem je všechno hned jasné. MARIE MOTLOVÁ (†67) zazářila třikrát a pak už nikdy víc.

Ačkoli se proslavila v komediální trilogii s rodinou Homolkových, ve skutečnosti její život žádnou komedií nebyl. Naopak připomínal spíš horor. Marie Motlová (†67) nebyla se svým životem vůbec spokojená.

Trápilo ji nejenom to, jak vypadá, ale také byla smutná z toho, že nemá žádné děti. A proto propadla depresím a alkoholu. Proslavila se až po padesátce, a to i přesto, že herečkou byla celý život.

Patřila k těm hercům, kteří dokážou zahrát úplně cokoli a diváci jim to vždycky věří. Všichni jí říkali bába Motlová, rozhodně to ale kolegové ani přátelé nemysleli hanlivě, ba právě naopak

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden