Staré dobré časy

Byla jako ta filmová hraběnka, hrdá a někdy až krutě ironická

Staré dobré časy

Věrnost nebyla její silnou stránkou, a tak se stala aktérkou několika milostných trojúhelníků.

Když Jiřina Jirásková (†81)  ztvárnila titulní postavu ve skvělém filmu Zámek v Čechách, skoro to vypadalo, jako by se pro tuto roli narodila. Vždyť i její známí se shodli na tom, že byla v soukromém životě stejná jako šlechtična z onoho snímku.

O legendární herečce Jiřině Jiráskové se říkalo, že dokáže zahrát téměř všechno. Byla skvělá jako Božka z komedie Světáci i jako Hana Bornová ve výborném seriálu Zlá krev. Měla zkrátka talentu na rozdávání a když k tomu připočteme vrozenou eleganci a smysl pro humor, nemůžeme se divit, že jí muži padali k nohám.

Pokud je poctila svou přízní…

Však jim také občas připravila pěkně horké chvíle, a nejen jim. O Jiřině se šuškalo, že s oblibou svádí partnery svých kamarádek a že je ochotná jít občas i přes mrtvoly. Ti kdo ji ale znali blíže, ji velmi obdivovali a vážili si jejího přátelství. Tedy pokud je poctila svou přízní.

Jirásková si vždy velmi pečlivě vybírala, koho pustí do své blízkosti. Ovšem pokud se tak už stalo, byla prý skutečnou a opravdovou přítelkyní. Zkrátka, Jirásková byla vždy velmi složitou osobností, s kterou nebylo

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden