Bylinky s magickou mocí

Zbavte se s jejich pomocí zdravotních problémů a přičarujte si to, po čem už dlouho toužíte.

Bylinky jsou už odpradávna nástrojem všech čarodějek, které je pravidelně zahrnovaly do svých rituálů. Svou magickou sílu propůjčí každému, kdo přichází s dobrým úmyslem.

Například maliník je v zájmu čarodějek poměrně krátce. U starověkých národů totiž příliš pozornosti nevzbudil. V magických rituálech ho využijete pro zajištění zdraví celé rodiny i utužení přátelství. Stačí, když si z jeho listů uděláte dekoraci na stůl, kde celá rodina usedá k večeři. Udrží vás pospolu.

Fenykl obecný

Miminkům pomáhá na bolavé bříško, ženy po něm sahají k podpoře tvorby mateřského mléka. Čarodějky ho využívají pro boj se strachem a nedostatkem lásky. Je spojován s dlouhověkostí a umí dodat odvahu a sílu. Při rituálech se vhazuje do

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden